План ради по харчуванню

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Директор  ДНЗ № 63

Валентина СНІСАР

роботи ради з харчування ДНЗ№63 на 2023-2024 навчальний рік.

(затверджений протоколом №1 від  02.09.2023 р )

Перелік заходів

Термін

виконання

1.

Обговорення та впровадження  порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. №305

Затвердження плану роботи ради на рік.

вересень

2.

Перевірка санітарно-технічного стану харчоблока : наявність холодного та гарячого водопостачання, справність та достатність технологічного обладнання та приточно –витяжної вентиляції, освітлення

жовтень

3.

Перевірка ведення обліково-звітної документації з організації харчування (Журнал щоденного обліку здобувачів освіти/дітей, які харчуються; Бракеражний журнал харчових продуктів, що надійшли від постачальника харчових продуктів; Бракеражний журнал готових страв, виготовлених закладом освіти самостійно; Журнал обліку виконання норм харчування; Журнал здоров’я працівників їдальні (харчоблоку); Книга складського обліку)

листопад

4.

Аналіз дотримання норм харчування за рік.

грудень

Сестри медичні

5.

Наявність погодженого з Держпродспоживслужбою примірного чотиритижневого сезонного меню та його дотримання.

січень

6.

Дотримання санітарно-гігієнічних вимог до умов зберігання в строків реалізації продуктів харчування та продовольчої сировини. Наявність супровідних документів, які підтверджують походження, безпечність та якість сировини та харчових продуктів.

лютий

7.

Контроль за дотриманням вимог особистої гігієни працівниками задіяними в організації харчування. Наявність санітарного одягу.

березень

8.

Дотримання вимог, щодо технології приготування страв.

квітень

9.

Виховання культурно гігієнічних навичок у дітей. Дотримання питного режиму.

травень

10.

Контроль за відбором та зберіганням добових проб. Наявність термометрів, гігрометрів (фактична температура) та дотримання товарного сусідства у холодильному обладнанні.

червень

11.

Наявність особових медичних книжок працівників закладу із даними проходження обов’язкового медичного огляду.

липень

12.

Готовність харчоблоку та овочесховища до харчування дітей в 2023-2024  навчальному році. Підбиття підсумків роботи Ради по харчуванню.

серпень