1 черв. 2017

День захисту дітей

Ось ми і дочекались літа, Перше червня – ваша втіха, Бо цей день у всьому світі, Приурочили вам дітям!
29 трав. 2017

Педагогічна рада"Організація роботи з дітьми в літній оздоровчий період"

План: 1. Виконання рішень попередньої педради - Завідувач 3. Створення безпечних умов перебування дошкільників в групі та на вулиці влітку. – Трилевич Т. О. 3. Організація та вимоги до організації харчування дошкільників в літній - Ст./сестра медична оздоровчий період Олійник О. В. 4. Ознайомлення та обговорення плану Вихователь - на літній оздоровчий період. (інформація) - методист 5. Демонстрація презентацій досягнень педагогів, які здійснюють гурткову - Вихователі роботу з дітьми протягом 2016 – 2017 навчального року.
25 трав. 2017

Випускний ранок групи № 5 "Сонечко"

Як до Дніпра,стікаються,весняні всі струмочки, З садочка в школу перейдуть - маленькі сини й дочки. Назавжди в серці залишиться дитячий цей куточок, Так ми, як пам`ять збережем, чарівний наш садочок.
17 трав. 2017

Тема:"Організація творчих ігор під час занять та в повсякденному житті з дітьми дошкільного віку"

План роботи: 1.Методика огранізії твочих ігор в роботі з дошкільниками різного віку 2.Організація ігрового куточка для дитини вдома 3.Аналіз проведення творчої гри з дошкільниками 4.підбір та аналіз матеріалів до сюжетно - рольових театралізованих та будівельно - конструктивних ігор
15 трав. 2017

В закладі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху !

Тижня безпеки дорожнього руху «Ми – учасники дорожнього руху»
13 квіт. 2017

з 10.04.2017- 14.04.2017 року Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему:«Безпека у твоєму житті»
3 квіт. 2017

Розвага до" Дня сміху"

Нехай до вас у 1 квітня Постукає в будинок радість. Сміх і жарти до небес Надсилаю у цьому смс!
24 бер. 2017

Педагогічна рада та атестація педагогіних працівників

Тема: "Організація творчих ігор з дітьми середнього та старшого віку"
17 бер. 2017

Кіровоградські зірочки

Нечипорук Ліза та її "Казкові квіти Петриківки"
7 бер. 2017

Свято для матусі

Група № 7 вітають зі святом 8 Березня!