10 лист. 2016

"Легко вогник запалити та не просто загасити"

До Тижня безпеки життєдіяльності дитини,керівництвом закладу було організовано екскурсію до пожежної частини.Діти з цікавістю слухали розповідь про не легкі будні пожежників, також дітям продемонстрували пожежний транспорт та засоби пожежогасіння, пригадали номер виклику рятувальної служби 101, та назавжди засвоїли правило, що вогник легко запалити та не просто загасити.
3 лист. 2016

Семінар – практикум"Створення умов для формування навичок мовленнєвого спілкування через усну народну творчість"

Формування професійної компетентності педагогічних працівників з питання формування у дітей навичок мовленнєвого спілкування через усну народну творчість
2 лист. 2016

Осінній бал в групі № 3 "Бджілки"

Осінь фарби готувала У відерце наливала, Змішувала, чаклувала Потім все пофарбувала! Придивіться все довкола, Стало різнокольоровим, Залишила лиш ялинку, Їжачкові на хатинку!
2 лист. 2016

Свято Осені в групі № 6 "Метелики"

Золота красуня, осінь чарівниця По землі крокує, золотом іскриться. В жовте і червоне листячко фарбує, І картини дивні, чарівні малює.
2 лист. 2016

Осіній бал у наймолодших "Дзвіночків"

Осінній бал - це як нічна зоря, Чарує барв яскравих переливами. Листки в повітрі ніби промовляють: "Ми нашу землю робимо красивою"
2 лист. 2016

Свято Осені в підготовчій групі "Сонечко"

Осінній бал! Сьогодні всіх він тут зібрав!!!

Свято Осені

В групі № 7"Ромашка"
11 жовт. 2016

День дошкільника!!!

Нехай у серці кожного панують світло,добро, ніжність і гарні почуття, а душа повниться гармонією, любов`ю, вдячністю та щастям!!!
19 вер. 2016

День міста

Казкове містечко Наший садочок презентував казку"Солом`яний бичок"
16 вер. 2016