15 лют. 2018

Заняття з цікавої математики
15 лют. 2018

Відкрите заняття вихователя групи № 6 Папки Людмили Миколаївни

Інтегроване заняття з ознайомленням з довкіллям та грамоти для дітей старшого відку "Подорож до королівства "Рік"
29 січ. 2018

Семінар – практикум вихователя - методиста Ружиної Наталі Василівни

Тема: "Особливості екологічного виховання дошкільників"
26 січ. 2018

Відкрите заняття вихователя групи № 7 Грищенко Наталії Миколаївни

Інтегроване заняття: Розвиток мовлення,природознавчство, ознаомлення з соціумом на тему: "У лісі на узбіччі"
23 січ. 2018

В закладі була проведена лекція на тему:"Кір"

Кір - надзвичайно контагіозна гостра інфекційна хвороба, первахно дитячого віку, яка характеризується інтоксикацією, підвищенням температури тіля, катаром слизових облонок дихальних шляхів та кон юктив, наступною появою аписто папульозного висипу, що покриває шкіру хворого. Актуальність - кір поширений повсюдно. Легкість перенесення зхбудника і відсуиність специфічного імунітету у дітей є передумовами їх інфікування та захворювання вже у перші роки життя. Разом з тим, у зв язку з плановою активною імунізацією проти кору захворювання вже у перші роки життя. Разом з тим, у зв язку з плановою активною імунізацією проти кору рівень захворюваності суттєво знизився. Тепер частіше хворіють діти старшого віку і дорослі.
22 січ. 2018

Педагогічна рада - ділова гра

на тему:"Робота з розвитку зв`язного мовлення дітей молодшого та старшого дошкільного віку"
15 січ. 2018

Різдвяне свято в підготовчій групігрупі!!!

"Казка в гості завітала"
26 груд. 2017

Новорічний ранок малюків групи № 2 "Дзвіночки"

Стільки свят веселих, діти, Ми святкуєм повсякчас. Та найкращим в цілім світі Буде Новий Рік для нас. Свято це — прекрасне дійство: Наче казка йде до нас. Виступаєм, як артисти, Серед вогників, прикрас.
22 груд. 2017

Новорічний ранок в групі № 3 "Бджілкки"

Всіх вітаю, всім привіт, І дорослим, і малим! Новий Рік несе нам щастя, Відчиняє двері в дім. Новий Рік завітав, Із святом всіх привітав, І старих, і малих, І гостей дорогих.
22 груд. 2017

Новорічний ранок ясельної групи № 4 "Веселки"

Обсипає Новий рік Землю чудесами. Ось і казки біля воріт Чекають зустрічі з вами.