22 груд. 2017

Новорічний бал в групі № 6 "Метелики"

Новорічне славне свято завітало знов до нас. Подивіться на ялинку -скільки іграшок, прикрас! З Новим роком вас вітаю. Зичу свят веселих вам! Щастя, радості бажаю всім малятам і гостям!
21 груд. 2017

Новорічний ранок в групі № 5 "Сонечко"

Новий рік – це гарне свято, снігу випало багато. Дід Мороз усівсь на віз, подарунки нам привіз. А зеленая ялинка вся блищить, немов сніжинка. Ти поглянь на голочки, там сидять сніговички. Свято в нас сьогодні , свято і веселощів багато. І снігуронька в нас є, подарунки роздає.
20 груд. 2017

Новорічний ранок в групі № 7 "Ромашки"

Дивні кульки на ялині – і рожеві, й жовті, й сині… Ти іще не здогадався, хто між ними заховався? Дід Мороз ще й Новий рік, побажать нам щастя встиг!
20 груд. 2017

Новорічний бал в групі № 1 "Капітошки"

З Новим роком Друзів ми вітаєм, Новорічну Пісню починаєм. Станьмо дружно В коло, всі малята, Круг ялинки Будем танцювати. Вся ялинка Вогниками сяє, А гостинці Дід Мороз тримає.
13 груд. 2017

Діти отримали масу емойій та з святковим настроєм чекають Новий Рік!

Новорічна вистава «Чотири королеви"
30 лист. 2017

Українські вечорниці

- Багата і щедра наша українська земля своїми полями, лісами, ріками і дібровами. Багата на хліб і пісню. А ще наше багатство – це народні традиції та обряди
30 лист. 2017

Відкрите заняття Кухар Світлани Олександрівни.Група №1

Інтегроване заняття з розвитку мовлення культури мовленнєвого спілкування, дитина в природному довкіллі, художня література з використанням мнемо та коректурних таблиць на тему :"Чаріниця осінь"
29 лист. 2017

29 листопада 2017 року була проведена педагогічна рада

Організація пізнання дітьми навколишньої дійсності шляхом пошукової дослідницької діяльності
20 лист. 2017

Екскурсія до музею: Запобігти - Врятувати - Допомогти!

Похід до музею у дітей викликає багато емоцій, вони пізнають багато нового та цікавого, під час проведення Тижня знань з пожежної безпеки "Сірник не чіпай вогонь не викликай"
17 лист. 2017

Розвага в групі №6 присвячена Дню українській писемності та мови.

Рідне небо,ясне сонце, Місяць,зорі срібні, Рідний рід - українці Всі до нас подібні!