17 лист. 2017

Розвага в групі № 3 та 5 присвячена Дню українській писемності та мови.

Ми є діти українські, Хлопці та дівчата, Рідний Край наш - Україна, Красна та багата.
15 лист. 2017

Дітки підвищують імунітет та набираються сили від фіточаю

Чай найсмачніший, Я п’ю його і у душі радію!
13 лист. 2017

До нашого садочку завітали фахівці Управління ДСНС та провели гру-змагання «Безпечна мандрівка" а співробітник Кропивницького міськрайонного відділу –бесіду про правила пожежної безпеки у побуті.

Головна мета заходу – в цікавій навчально-розважальній формі прищепити малечі важливі знання та познайомити дошкільнят з професією рятувальника. Малеча наввипередки відгадувала загадки про пожежі та інші надзвичайні події та усі разом виклали з літер слово, що означає лихо та біду – «пожежа». А інше слово може бути як другом, так і ворогом – «вогонь». Крім того, діти дізнались, навіщо потрібен протигаз, та навчились його правильно й швидко одягати. Діти взяли участь у естафетах, рятували іграшки із задимленої кімнати тощо. Діти усвідомили важливість розважливої поведінки та пообіцяли рятувальникам, що будуть завжди дотримуватись правил безпеки.

Семінар – практикум практичного психолога Рябоконь О.О

Згідно річного плану проведено семінар практикум практичним психологом Рябоконь Ольгою Олександрівною на тему "Попередження насильства, жорстокості у сім`ї та дитячому колективі "
9 лист. 2017

Тиждень життєдіяльності дітей з пожежної безпеки

До Тижня життєдіяльності дітей з пожежної безпеки на тему: "Сірники не чіпай - вогонь не закликай" з 06.11.2017 по 10.11.2017 був організований похід до пожежної частини
9 лист. 2017

До Місячника писемності та мови був проведений диктант "Про мову"

РІДНА МОВА Буква до букви — І виникло слово. Слово до слова — Звучить рідна мова.
8 лист. 2017

Колективний перегляд заняття вихователя Гелевер Т.О.

Інтегроване заняття з розвитку мовлення з елементами зображувальної діяльності.
8 лист. 2017

Відкрите заняття Лененко Олени Миколаївни.Група №2

Інтегроване заняття для дітей раннього віку з розвитку мовлення та ознайомлення з навколишнім
26 жовт. 2017

Розваги в садових групах до свята Осені!!!!

ОСІНЬ Сіла осінь на порозі, Довгі коси розплела, Спілі яблука на возі До бабусі привезла. Вітром двері відчинила: - Дари з воза забирайте! Павутинкою злетіла: - Через рік мене чекайте!
4 жовт. 2017

Тренувальні дії з евакуації в ДНЗ

О 10.30 год. - початок проведення відпрацювання евакуації учасників навчально-виховного процесу. Евакуація проводилась згідно схем, що вивішені на кожному поверсі. Шляхи евакуації з приміщень і коридорів не перехрещувались, використовувались пожежні драбини