До нашого садочку завітали фахівці Управління ДСНС та провели гру-змагання «Безпечна мандрівка" а співробітник Кропивницького міськрайонного відділу –бесіду про правила пожежної безпеки у побуті.

13 лист. 2017
Головна мета заходу – в цікавій навчально-розважальній формі прищепити малечі важливі знання та познайомити дошкільнят з професією рятувальника. Малеча наввипередки відгадувала загадки про пожежі та інші надзвичайні події та усі разом виклали з літер слово, що означає лихо та біду – «пожежа». А інше слово може бути як другом, так і ворогом – «вогонь». Крім того, діти дізнались, навіщо потрібен протигаз, та навчились його правильно й швидко одягати. Діти взяли участь у естафетах, рятували іграшки із задимленої кімнати тощо. Діти усвідомили важливість розважливої поведінки та пообіцяли рятувальникам, що будуть завжди дотримуватись правил безпеки.