30 лист. 2023

Акція "16 днів проти насильства"

Конкурс малюнків на тему: «ПОДАРУЙ СВОЄ ДОБРО»
29 лист. 2023

Акція "16 днів проти насильства"

Бесіда з дітьми старшого віку: «Ми в дитячому садочку, як одна сім'я»
16 лист. 2023

Спортивна розвага "Рятівники поспішають на допомогу"

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра» серед вихованців ДНЗ № 63 було проведено спортивну розвагу "Рятівники поспішають на допомогу"
14 лист. 2023

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

14 листопада 2023 року було проведено виступ провідним інспектором ВЗНС Кропивницького РУ ГУ ДСНС України у Кіровоградській області Кіпішиновою Т.Е. серед вихованців ДНЗ # 63 в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: "Навчиться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра..."
6 лист. 2023

Декада "Української писемності та мови"

"Мова рідна, слово рідне"
6 лист. 2023

Тижня заощаджень

В рамках тижня заощаджень у середній групі # 2 "Дзвіночки" пройшло заняття на тему: " Гном Економ в гостях у дітей" .
3 лист. 2023

Економічне виховання

В групі № 3"Бджілки"було проведене заняття з економічного виховання на тему" Подорож до країни "Економіки."
2 лист. 2023

Декада "Української писемності та мови" в Дошкільному навчальному закладі # 63 "ПОСМІШКА"

Велична, щедра і прекрасна мова. Прозора й чиста, як гірська вода, Це України мова барвінкова, Така багата й вічно молода.
25 вер. 2023

Святкове відкриття "LEGO - camp: Творці майбутнього" в дошкільному навчальному закладі (ясла - садок) N 63 " Посмішка"

Ігровий старт , який окреслює простір ігрових можливостей дитини, допомагає створити засобами LEGO - конструювання креативне, комбіноване "Місто моєї мрії".
22 вер. 2023

"Олімпійський тиждень" в дошкільному навчальному закладі ( ясла - садок) N 63 "Посмішка"

В рамках "Всеукраїнського Олімпійського уроку" та "Олімпійського тижня" в дошкільному навчальному закладі ( ясла - садок) N 63 "Посмішка" був організований "День фізичної культури і спорту". Щоб здоровим, сильним бути, Треба нам про сум забути. Спортом треба всім займатись І частіше усміхатись!