Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 63 "Посмішка"

25 лют. 2020

Конкурсу «Fest cook» ІІ відбірковий етап

За участью батьків та педагогів дошкільного закладу зняли відеоролик про приготування страв з корисних продуктів для здорового, повноцінного харчування
13 лют. 2020

Відкрите заняття вихователя Кучми О.А.

Інтегроване заняття з розвитку мовлення з елементами зображувальної діяльності.
10 лют. 2020

Відкрите заняття вихователя Середньої Я.В.

Інтегроване заняття з ознайомленням довкілля та дослідницькою діяльністю із застосуванням засобів Ейдетики на тему :"Допоможемо гостю з місяця"
6 лют. 2020

Кулінарний конкурс "Fest cook"

В закладі відбувся заочний етап кулінарного конкурсу "Fest cook" серед груп закладу. Батьки вихованців презентували меню для харчування родини у вихідний день та приготували одну зі страв меню для участі в конкурсі. Щиро дякуємо батькам за активну участь!!!!
29 січ. 2020

Семінар – практикум

Методичний турнір для вихователів « Створення умов для естетичногщ розвитку дітей»
24 січ. 2020

Тижня знань безпеки життєдіяльності

Сортивна розвага «Здоров’я дітей - здоров’я нації»
16 січ. 2020

Відкрите заняття вихователя групи № 3 Герман Ольги Сергіївни

Інтегроване заняття для дітей раннього віку з сенсорного виховання та ознайомлення з навколишнім на тему "Допоможемо ведмедику прикрасити ялинку"
14 січ. 2020

Василя та Маланки

Щедрий вечір, добрий вечір, Добрим людям на здоров'я. А пан, як господар. Господиня, як калина. А діточки, як квіточки. Щедрий вечір, добрий вечір, Добрим людям на здоров'я!
23 груд. 2019

Новорічний ранок в групі № 2 "Дзвіночки"

За вікном летять сніжинки І сідають на вікні. Ми танцюєм круг ялинки І співаємо пісні.
23 груд. 2019

Новорічний ранок в групі № 6 "Метелики"

На порозі Рік Новий – Добрий, світлий, чарівний. Щастя, злагоду – усе, Хай до хат він нам несе!