12 вер. 2023

День фізичної культури і спорту в рамках Олімпійського тижня

В дошкільному навчальному закладі ( ясла - садок) N 63 "Посмішка" організований День фізичної культури і спорту в рамках Олімпійського тижня.
9 вер. 2023

День українського борщу в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 63 "Посмішка"

Картопля, морковка, цибулина, Бурячок і морквина. Ще й квасоля - шусть у горщик! Ну й смачний ми зварим БОРЩ!!!!
1 вер. 2023

День знань

Дорогі наші вихованці, сьогодні вітаємо вас зі святом — Днем знань. І нехай ви ще не ходите до школи, але знань у вас вже багато. Ви щодня робите відкриття, дізнаєтеся щось нове, вивчаєте природу і навколишній світ. Нехай всі накопичені знання допоможуть вам надалі, нехай кожен з вас знайде в житті своє захоплення, нехай навчання для вас буде веселим і цікавим процесом. Бажаємо вам посидючості, гарного настрою і міцного здоров’я.
28 серп. 2023

День Незалежності в Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 63 "Посмішка"

До Дня Незалежності в Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 63 "Посмішка" відбулася музична розвага з патріотичного виховання "Україна - рідний край!"
28 серп. 2023

Дошкільний навчальний заклад ( ясла - садок) N 63 "Посмішка" міста Кропивницького щиро дякує Благодійній організації Благодійний фонд імені Іллі Грабара за придбання якісної, яскраво ілюстрованої

Партнерські відносини, на яких базується спільна підтримка ЗСУ до впевненого руху до ПЕРЕМОГИ; педагогів, дітей і батьків з питань раннього розвитку й освіти дитини, формування культури читання у підростаючого покоління та читацької практики в житті дітей дошкільного віку.
17 серп. 2023

Щодо вживання води

7 лип. 2023

Івана Купала

В дошкільному навчальному закладі була проведена музична розвага до дня Івана Купала. Діти знайомилися з традиціями українського народу, і залюбки приймали участь в конкурсах.
28 черв. 2023

Профілактика гострих кишкових інфекцій рятує життя

5 черв. 2023

Відкриття логокемпу "Веселкова країна"

Розважальна програма для дошкільнят "Літо, літечко, привіт!"
5 черв. 2023

Урочисте відкриття логокемпу "Веселкова країна" в дошкільному навчальному закладі № 63 "Посмішка"

Як вільно веселка у небо злітає І грає на сонці всіма кольорами, Так вільно моя Україна співає, Йдучи нелегкими стежками.