1 черв. 2023

Наближаємо разом нашу Перемогу! Вихованці та батьки дошкільного навчального закладу ( ясла - садок) N 63 "Посмішка" 1 червня з нагоди Дня захисту дітей та закінчення навчального року долучились до акції "Зараз - дрон, потім - квіти", зібрали невитрачені кошти на квіти на потреби ЗСУ та придбання дрону. Допомагаємо наблизити Перемогу, підтримуючи нашу армію! Разом ми сильні. Україна переможе!!!
18 трав. 2023

З Днем вишиванки!!!!!!

Вишиванка – символ України, Кожної великої родини, Нашої історії та мови Залюбки вдягаємо її знову.
8 трав. 2023

Семінар-практикум - круглий стіл для педагогів

"Організація ігрової діяльності здітьми в повсякденному житті"
27 квіт. 2023

Ітегроване заняття (за творами В.Сухомлинського) Група № 4

"Все починається з добра"
25 квіт. 2023

Заняття у середній групі № 7 "Ромашка" до річниці В.Сухомлинського

"Доброта живе у кожного із нас"
25 квіт. 2023

Благоустрій території

Працівники закладу взяли активну участь по впорядкуванню території.
24 квіт. 2023

Колективна праця з вихованцями групи № 4 "Веселка"

Роботи навесніу всіх багато, Турботи хоче і город, і сад... Немає часу і зайти до хати, То ж поробити треба все підряд
12 квіт. 2023

Свято "Великодня радість"

Великдень всіх нас на гостини просить, Малює сонце полотно небес, І крашанку, як усмішку підносить, І скажемо в той день - Христос воскрес!
4 квіт. 2023

Колективний перегляд з сенсорного розвитку. Вихователь групи № 2 "Дзвіночки" Багрій С.М.

"На зустріч весні"
29 бер. 2023

Інтерактивна педагогічна рада

"Забезпечення роботи з дошкільниками з ігрової діяльності."