27 груд. 2022

Педагогічна рада - круглий стіл

Організація пізнавальної діяльності з навчання грамоти та розвитку мовлення з дітьми дошкільного віку
26 груд. 2022

Новорічний ранок групи № 5 та групи № 3

Діти водять хоровод, Плескають у долоні. Здрастуй, здрастуй. Новий рік! Ти такий хороший!
21 груд. 2022

Новорічний ранок групи № 4

У нас сьогодні весело В дитячому садку. Ялиночку принесено, Поставлено в кутку! Так гарно-гарно прибрано Ялиночку у нас І блискітками срібними, І безліччю прикрас.
20 груд. 2022

Новорічний ранок групи № 1 та групи № 7

На порозі Рік Новий - Добрий, світлий, чарівний. Щастя, злагоду - усе, Хай до хат він нам несе!
19 груд. 2022

Новорічний ранок групи № 6 та групи № 2

У нічний казковий час Рік Новий прийшов до нас, Він приніс свої вітання І найкращі побажання – І людині, і родині, І матусі-Україні!
5 груд. 2022

В рамках челенджу "Поділись своїм теплом" до міжнародного дня інвалідності

В групі #4 "Веселка" відбулося заняття на тему: "Творіть добро".
5 груд. 2022

До міжнародного дня людей з інвалідністю, діти раннього віку ДНЗ # 63 «Посмішка» долучилися до челенджу «Поділись своїм теплом!»

За допомогою фарби і долоньок діти передали своє теполо та підтримку!
22 лист. 2022

Тиждень Безпеки життєдіяльності (з 21.11.2022 р по 25.11.2022 р) Група № 7

«Вогонь – біда, вода – біда, а без вогню і води ще більше біди»
10 лист. 2022

Заняття вчителя-логопеда Рябоконь О.О.

Заняття на тему: "Стежинками осіннього лісу" (автоматизація звука [ш] ізольовано, на початку слова, у відкритих складах)
8 лист. 2022

Заняття Динилишиної О.В.

Інтегроване заняття для дітей старшого віку з логіко-математичного розвитку та зображувальної діяльності (ліпки) на тему: "Подорож до країни математики"