6 лют. 2020

Кулінарний конкурс "Fest cook"

В закладі відбувся заочний етап кулінарного конкурсу "Fest cook" серед груп закладу. Батьки вихованців презентували меню для харчування родини у вихідний день та приготували одну зі страв меню для участі в конкурсі. Щиро дякуємо батькам за активну участь!!!!
29 січ. 2020

Семінар – практикум

Методичний турнір для вихователів « Створення умов для естетичногщ розвитку дітей»
24 січ. 2020

Тижня знань безпеки життєдіяльності

Сортивна розвага «Здоров’я дітей - здоров’я нації»
16 січ. 2020

Відкрите заняття вихователя групи № 3 Герман Ольги Сергіївни

Інтегроване заняття для дітей раннього віку з сенсорного виховання та ознайомлення з навколишнім на тему "Допоможемо ведмедику прикрасити ялинку"
14 січ. 2020

Василя та Маланки

Щедрий вечір, добрий вечір, Добрим людям на здоров'я. А пан, як господар. Господиня, як калина. А діточки, як квіточки. Щедрий вечір, добрий вечір, Добрим людям на здоров'я!
23 груд. 2019

Новорічний ранок в групі № 2 "Дзвіночки"

За вікном летять сніжинки І сідають на вікні. Ми танцюєм круг ялинки І співаємо пісні.
23 груд. 2019

Новорічний ранок в групі № 6 "Метелики"

На порозі Рік Новий – Добрий, світлий, чарівний. Щастя, злагоду – усе, Хай до хат він нам несе!
18 груд. 2019

Новорічний ранок в групі № 3 "Бджілкки"

Новий рік іде горами У червоних чобітках. Сяють ясними вогнями Скрізь ялинки по хатах.
18 груд. 2019

Новорічний ранок в групі № 5 "Сонечко"

18.12.2019 року о 09:00 в гурупі № 5 відбувся Новорічний ранок
9 груд. 2019