Звіт керівника

10 черв. 2021
10 червня 2021 року о 16:30 відбувся звіт керівника дошкільного навчального закладу (ясел - садка) № 63 «Посмішка» про діяльність за підсумками за 2020-2021 навчальний рік

Педагогічний колектив закладу дошкільної освіти в поточному навчальному році ставив за мету вагоме завдання – забезпечити державну політику щодо охорони життя і здоров'я дітей та формування основи початкової правової освіти.

Продовжував цілеспрямовано працювати над забезпеченням  творчого підходу до проведення роботи з дошкільниками з розвитку мовлення та навчання грамоти під час навчально – виховного процесу; продовженням  роботи з естетичного виховання дошкільників завдяки зображувальній діяльності та розвитку дитячої творчості та створенням умов для впровадження здоров’язберігаючих технологій засобами фізкультурно - оздоровчої роботи .

Продовжував роботу закладу дошкільної освіти за програмою «Дитина», нової редакції Базового компоненту.

Заклад дошкільної освіти №63 «Посмішка» у своїй діяльності керується:

• Конституцією України;
  • Законом України «Про освіту»;
  • Законом України «Про дошкільну освіту»;
  • Законом України «Про охорону дитинства»;
  • Законом України «Про фізичну культуру і спорт»;
  • Положенням про дошкільний навчальний заклад;
  • Базовим компонентом дошкільної освіти України;
  • Статутом закладу дошкільної освіти;
  • Програмою виховання і навчання дітей від двох до семи

років «Дитина».

Згідно передбачених завдань заклад дошкільної освіти  протягом 2020 - 2021 навчального року цілеспрямовано та продуктивно працював над питаннями продовження впровадження програми «Дитина».

Педагогічний колектив постійно сприяв забезпеченню творчого підходу до проведення роботи з дошкільниками з розвитку мовлення та навчання грамоти під час навчально – виховного процесу. Розвиток мовлення дитини щодо змісту та результатів освітньої роботи дошкільного навчального закладу звертає увагу на оволодіння чіткою вимовою всіх звуків рідної мови, вміння розрізняти звуки рідної мови; розвивати фонематичний слух і мовленнєве дихання; формування відповідної фонетичної компетенції. Формування звукової культури мовлення – здійснювалось за умови оволодіння чіткою вимовою всіх звуків рідної мови і звукосполучень відповідно до орфоепічних норм; оволодіння мовними і немовними засобами виразності та прийомами звукового аналізу слів; усвідомлення звукового складу рідної мови.

Звіт керівника за посиланнямhttps://dnz63.klasna.com/uk/site/richnii-zvit-pro-diyalnis.html