Звіт керівника 2016-2017 н.р

1 серп. 2017
14 липня 2017 року о 16.00 в музичному залі закладу відбувся звіт керівника за 2016-2017 н.р.

Витяг

з протоколу № 1

загальносадових зборів колективу

ДНЗ № 63 «Посмішка»,

батьківського комітету та громадськості міста

від 01.08. 2017 року

Присутні:

Колектив - 35 осіб Батьки - 10 осіб

Порядок денний:

1. Звіт керівника ДНЗ № 63 Снісар Валентини Михайлівни про підсумки роботи дошкільного закладу за 2016-2017 н.р.

СЛУХАЛИ:

По першому питанню слухали завідувача дошкільного закладу Снісар В.М., яка в своєму виступі відмітила, що робота колективу закладу була спрямована на реалізацію Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Конвенції ООН про права дитини, програми «Я у Світі», «Впевнений старт».

Головним завданням роботи закладу Валентина Михайлівна вважає - виховання здорової дитини. Для цього в закладі були створені всі умови: харчування дітей, профілактично-оздоровча робота, загартування, безпечне оснащення педагогічного процесу.

Навчально-виховний процес в закладі був оснащенний з усіх видів діяльності небхідною літературою, сучасним обладнанням, що позитивно відчувалося на роботі педагогічного колективу.

Валентина Михайлівна висловила велику подяку батьківському комітету, батькам за допомогу в зміцненні матеріально-технічної бази закладу. Завдяки допомоги були придбані ігрові зони, меблі, були проведені ремонти коридорів, груп, кабінетів.

Виступили:

1.   Старша медична сестра Олійник О.В., сказала, що керівник закладу дбає про умови, в яких зростають дошкільнята, про якісне харчування дітей.

2.   Вихователь Кононенко З.М. в віршованій формі винесла подяку Валентині Михайлівні за її роботу.

3.   Вихователь Кухар С.О. подякувала завідувачу за постійну підтримку молодим спеціалістам, допомогу в рішенні багатьох питань.

4.   Вихователь Герман О.С. відмітила, що в дошкільному закладі відчувається турботлива рука керівника, яка піклується про добробут ДНЗ.

5.   Голова батьківського комітету Данилишина О.В. висловила подяку від батьків закладу керівнику Снісар В.М. за гарні умови для навчання та виховання дітей. Вона зауважила, що садочок в нашому мікрорайоні користується великим попитом, а це значить, що тут працює чудовий колектив, під керівництвом мудрої, грамотної Снісар В.М.

Рішення:

1.   Продовжувати роботу колективу дошкільного закладу по забезпеченню та зміцненню фізичного, психологічного, духовного здоров’я дітей.

2.   Вживати заходи охоплення навчанням дітей 5-ти річного віку дошкільною освітою.

3.   Проводити спільну роботу з батьками, громадськими організаціями по зміцненню матеріальної бази дошкільного закладу.

4.   За підсумками таємного голосування роботу керівника Снісар В.М. вважати задовільною, клопотати перед Управлінням освіти облдержадміністрації про нагородження грамотою.