Звіт керівника

2 черв. 2016
02 червня 2016 року о 16.00 в музичному залі закладу відбувся звіт керівника за 2015-2016 н.р.

Витяг

з протоколу № 1

загальносадових зборів колективу

ДНЗ № 63 «Посмішка»,

батьківського комітету та громадськості міста

від 02.06. 2016 року

Присутні:

Колектив - 20 осіб Батьки — 25 осіб Громадськість - 2 особи

Порядок денний:

1.        Звіт керівника ДНЗ № 63 Снісар Валентини Михайлівни про підсумки роботи дошкільного закладу за 2015 — 2016 н.р.

СЛУХАЛИ:

Завідувач Снісар В.М. в своїй промові зазначила, що перед педагогічним колективом закладу стоїть дуже серйозна задача - навчити дітей жити в суспільстві, збагатити дітей знаннями, досвідом. Саме це роблять педпрацівники закладу щодня на заняттях та в повсякденному житті. Саме тому наші працівники закликають до співпраці батьків, щоб спільними зусиллями досягти єдиної мети - виховати справжню людину.

Згідно передбачених завдань дошкільний заклад протягом навчального року успішно та продуктивно працював над питаннями забезпечення охорони життя та здоров’я дітей; збагачуванням дітей валеологічними та екологічними знаннями та формуванням в них традиційних та нетрадиційних практичних умінь та навичок особистого оздоровлення. Вихователі в цьому навчальному році продовжували працювати над розвитком мови дітей, вони проводили що роботу і на заняттях, і під час ігор, і в індивідуальній роботі з дітьми. По групах в достатній кількості дитячої літератури українських письменників, з допомогою якої діти знайомляться, вивчають рідну мову.

Величезну увагу педагоги приділяють роботі з батьками. У всіх своїх починаннях вони відчувають підтримку, допомогу від батьків. Батьки дуже допомагають садочку матеріально, вони приймають активну участь у зміцненні матеріальної бази закладу.

Виступили:

1.       Вихователь Кухар С.О... дала високу оцінку діяльності керівника закладу зазначив, що ця людина зібрала команду, яка підтримує всі п починання. Валентина Михайлівна зуміла зібрати поряд із собою творчих, небайдужих людей.

2.         Вихователь Трилевич  Т.О. розповіла, що завдяки зусиллям Валентини Михайлівни, в садочку панує спокій, взаємоповага, що в таких умовах і діти, і працівники відчувають себе комфортно.

3.              Мама дівчинки з групи № 1 Кобзар . сказала, що завдяки наполегливій праці керівника закладу простежується покращення зовнішнього вигляду садочка, належний рівень харчування, стабільний та доброзичливий колектив дає дітям можливість бути в домашній атмосфері цілий день.

4.         Голова батьківського комітету Данилишина О.В. відмітила, що Снісар В.М. велику увагу приділяє роботі з вихователями, даючи корисні поради, настанови та рекомендації, зоріентовуючи вихователів виконувати не лише освітні функції, а й ставати дітям добрими товаришами, уважними та небайдужими співрозмовниками, помічати найменші, найнезначніші зміни, які відбулися з дитиною.

5.        Лененко К. - мама із групи № 7. Завдяки зусиллям керівника, дітям, які відвідують заклад, комфортно і затишно в закладі. Діти постійно знаходяться в атмосфері дружби, любові і постійної підтримки. Для кожного працівника закладу дитина — це особистість, а тому уважний підхід до кожного малюка, до його прохань і проблем є першочерговим завданням.

Рішення;

1. За підсумками голосування роботу керівника вважати задовільною.

2. Продовжувати роботу колективу дошкільного закладу по зміцненню здоров’я, по безпеці життєдіяльності дітей.

3.         Спрямувати роботу з батьками, громадськими організаціями по зміцненню матеріальної бази дошкільного закладу.