Проведення комплексного об‘єктового тренування/КОТ/ з цивільного захисту

16 жовт. 2014
"Організація та проведення заходів захисту персоналу та дітей закладу під час виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків".

П Л А Н

проведення комплексного об‘єктового тренування/КОТ/ з цивільного захисту

дошкільного навчального закладу №63 «Посмішка»

Тема: " Організація та проведення заходів захисту персоналу та дітей закладу під час виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків ".

Навчальна мета:

1. Для керівного складу ЦЗ:

- вдосконалення навичок у самостійному та впевненому керуванні проведенням заходів цивільної оборони;

- перевірка надійності та ефективності організації захисту персоналу та дітей закладу при виникненні стихійних лих, великих аварій і катастроф;

- перевірка реальності «Плану дій органів управління, сил і структурних підрозділів в режимах повсякденної діяльності, підвищеної готовності, надзвичайної ситуації, надзвичайного стану дошкільного навчального закладу №61»

2. Для командно-начальницького складу ЦЗ закладу:

- надати практику в управлінні підлеглим особовим складом при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

3. Для особового складу невоєнізованих формувань:

- відпрацювання способів розгортання та приведення в готовність невоєнізованих формувань цивільної оборони закладу;

- визначення рівня готовності формувань цивільної оборони до дій за призначенням;

- тренування в практичному виконанні заходів по захисту персоналу і дітей закладу від наслідків надзвичайних ситуацій;

4. Для вихователів та техпрацівників:

- тренування в практичному виконанні заходів за сигналами оповіщення;

- відпрацювання дій по захисту від наслідків НС природного та техногенного характеру.