Звернення психолога до батьків !!!

Напевно було б прописною істиною вважати,що найперші педагоги,головні творці дитячої душі – батьки, близькі їй люди. Ви можете зробити, для дитини для її щастя більше ніж будь – хто.

Адже саме в сім’ї формується дитина. Скільки сімей,стільки й різних дітей,різних особистостей. Готових рецептів та моделей виховання немає. Але прислухатись до порад фахівців – педагогів,психологів, перечитувати спеціальну літературу все ж таки варто,щоб уникнути грубих помилок у вихованні.

Давайте подумаємо про це,шановні батьки!

Усі ми з вами не залежно від освіти, наставники своїх дітей.

Отже,давайте зауважимо,як ми  звертаємося до дітей,ч знаходимо  для них теплі слова,чи можемо зігріти малюків ніжністю і ласкою,батьківською любов’ю? Чи часто розуміємо їхні проблеми? Адже у дітей багато проблем. Іноді одного слова достатньо для того, щоб дитина страждала або вилікувала душу.

Тому не забувайте, як багато залежить від нашої поведінки у своїй сім’ї,яке оточення, мікроклімат ми створюємо навколо наших дітей. Можна,скажімо, щодня закликати дитину до ввічливості,культури поведінки,але якщо дитина не бачить прикладів виконання загальнолюдських норм,хіба вдасться прищепити бажане дітям?Адже діти,як губка,усе вбирають, усе помічають. І життєва розсудливість,справедливість іде в першу чергу від батьків. Діти вчаться на прикладі власного життя батьків.

Повірте в неповторність і унікальність вашої дитини. Адже вона - точна ваша копія. Знайдіть для своїх діток куточок у вашому батьківському серці. Зумійте не ображатися на малюків: придивіться до них,прислухайтесь до їхніх розмов.

Хай у їхній поведінці завжди відображається тепло ваших сердець!